sign up | log in
The official competition for members of the Podium Café, www.podiumcafe.com

Birthday Calendar

« October
December »

November

 Day  Country Sex Rider   Year   2019 Age
1 USA Jennifer Reither 1974 45
BEL Bert Scheirlinckx 1974 45
GUM Lenore Pipes 1985 34
BEL Timothy Dupont 1987 32
FRA Tony Hurel 1987 32
GBR Katie Curtis 1988 31
BEL Gilke Croket 1992 27
GER Wiebke Rodieck 1996 23

2 KAZ Dmitriy Muravyev 1979 40
MAS Sea Keong Loh 1986 33
SUI Nico Brüngger 1988 31
TPE Chun Kai Feng 1988 31
USA Lindsey Myers 1989 30
ITA Edoardo Zardini 1989 30
NED Ashlynn Van Baarle 1994 25
NED Joris Nieuwenhuis 1996 23

3 GER Grischa Niermann 1975 44
FRA Arnaud Labbe 1976 43
ESP Jaume Rovira 1979 40
NED Bobbie Traksel 1981 38
FIN Jarkko Niemi 1982 37
BEL Sofie De Nys 1985 34
FRA Maxime Bouet 1986 33
USA Morgan Patton 1988 31
GER Lena Stegger 1991 28
ITA Irene Bitto 1993 26
ITA Isabella Ferrari 1994 25
BEL Ruben Pols 1994 25
USA Kelly Catlin 1995 24
DEN Mikkel Bjerg 1998 21

4 ESP Gorka Verdugo 1978 41
ITA Sergio Lagana 1982 37
CHN Wan Yiu Jamie Wong 1986 33
ITA Paolo Locatelli 1989 30
ITA Marta Tagliaferro 1989 30
NED Wesley Kreder 1990 29
COL Fernando Orjuela 1991 28
GER Jasha Sütterlin 1992 27
ESP Carlos Verona Quintanilla 1992 27
AUT Michael Gogl 1993 26
COL Juan Sebastian Molano 1994 25
GBR James Knox 1995 24
GBR Christopher Lawless 1995 24
FRA Juliette Labous 1998 21

5 LUX Christian Poos 1977 42
NED Maarten Tjallingii 1977 42
ESP Xavier Tondo 1978 41
GER Daniela Gass 1980 39
GER Lina-Kristin Schink 1983 36
DEN Martin Mortensen 1984 35
BEL Sven Van Den Houte 1984 35
USA Erica Allar 1985 34
AUS Matthew Goss 1986 33
CHN Xin Liu 1986 33
GBR Ben Swift 1987 32
SUI Dylan Page 1993 26
GBR Manon Lloyd 1996 23
ITA Martina Fidanza 1999 20

6 ITA Alessandro Ballan 1979 40
ITA Paolo Ciavatta 1984 35
BEL Thomas De Gendt 1986 33
AUS Aaron Perry 1987 32
RSA Cherise Taylor 1989 30
ESP Jorge Cubero 1992 27
SUI Simon Pellaud 1992 27
NED Sjoerd van Ginneken 1992 27
NED Thalita de Jong 1993 26
ITA Fausto Masnada 1993 26
ESP Héctor Saez 1993 26
FRA Leo Vincent 1995 24
ITA Beatrice Rossato 1996 23
ITA Martina Stefani 1998 21

7 BEL Sander Cordeel 1987 32
GBR Elizabeth Banks 1990 29
FRA Roxane Fournier 1991 28
BEL Tom Meeusen 1998 21

8 NED Susanne van As 1980 39
ITA Luca Damiani 1984 35
COL Wilmar Perez 1986 33
FRA Romain Matheou 1988 31
JPN Kohei Uchima 1988 31
SUI Lise-Marie Henzelin 1991 28
ITA Riccardo Stacchiotti 1991 28
USA Gregory Daniel 1994 25

9 ESP Aitor Galdos 1979 40
EST Mart Ojavee 1981 38
CAN Raphaele Lemieux 1982 37
GER Beate Zanner 1982 37
POL Maja Wloszczowska 1983 36
NED Juliette Wigbold 1986 33
FRA Romain Bardet 1990 29
ESP Jon Irissari 1995 24
ITA Giovanni Lonardi 1996 23

10 NED Sonja Boogaard 1972 47
RUS Andrei Sartassov 1975 44
AUS Christopher Williams 1981 38
ESP Amets Txurruka 1982 37
HUN Monika Kiraly 1983 36
AUT Daniela Pintarelli 1983 36
ITA Maria Adele Tuia 1983 36
BEL Kenny Dehaes 1984 35
FRA Thierry Hupond 1984 35
ERI Daniel Teklehaimanot 1988 31
LUX Joel Zangerle 1988 31
RUS Nikita Novikov 1989 30
BEL Lotte Kopecky 1995 24
CAN Reid McClure 1995 24
GBR Emily Nelson 1996 23

11 ITA Matteo Bono 1983 36
GER Anna Fischer 1983 36
ESP Francisco Iriarte 1986 33
ITA Matteo Fedi 1988 31
NED Tom Dumoulin 1990 29
GBR Ella Sadler-Andrews 1991 28
ITA Carmela Cipriani 1996 23

12 NED Linda Ringlever 1982 37
RUS Alexander Serov 1982 37
BEL Grace Verbeke 1984 35
ESP Andres Antuña 1986 33
FRA Yoann Offredo 1986 33
NED Rob Ruijgh 1986 33
RUS Irina Molicheva 1988 31
ITA Giulia Bonetti 1989 30
SWE Linnea Sjöblom 1989 30
AUS Angela McClure 1990 29
BEL Gijs Van Hoecke 1991 28
ITA Luca Sterbini 1992 27
ESP Oscar Cabedo 1994 25
FRA Marc Fournier 1994 25
ITA Vincenzo Albanese 1996 23
ITA Emilia Matteoli 1999 20

13 NED Petra Dijkman 1979 40
COL Javier Gonzalez 1979 40
AUT Andrea Graus 1979 40
AUS Amber Halliday 1979 40
FRA Hubert Dupont 1980 39
NED Laurens ten Dam 1980 39
EST Kalle Kriit 1983 36
NED Bart van Haaren 1984 35
ESP Jose Luis Roldan 1985 34
NED Tim Kerkhof 1993 26
NED Tim Kerkhof 1993 26

14 ESP Jose Benitez 1981 38
CAN Zachary Bell 1982 37
USA Timothy Duggan 1982 37
SWE Madelene Olsson 1982 37
ITA Vincenzo Nibali 1984 35
USA Mara Abbott 1985 34
BEL Lien Beyen 1985 34
LUX Ben Gastauer 1987 32
NED Marieke van Nek 1988 31
FRA Amelie Rivat 1989 30
NED Joey van Rhee 1992 27

15 AUS Brett Lancaster 1979 40
USA Jennifer Tetrick 1981 38
ESP Imanol Erviti 1983 36
POR Mario Costa 1985 34
GER Yvonne Fiedler 1986 33
NED Suzan Lavooy 1986 33
CZE Leopold König 1987 32
DEN John Ebsen 1988 31
SWE Sara Penton 1988 31
AUS Kendelle Hodges 1991 28
FRA Alexia Muffat 1992 27
POR João Rodrigues 1994 25
NED Demi Vollering 1996 23

16 NED Esther Olthuis 1978 41
BEL Kevin Neirynck 1982 37
USA Anna Barensfeld 1983 36
SUI Stefan Küng 1993 26
RUS Aleksey Rybalkin 1993 26
NED Nina Buysman 1997 22

17 AND Ariadna Tudel Cuberes 1978 41
ESP Mikel Astarloza 1979 40
ITA Santo Anza 1980 39
GER Claudia Lichtenberg-Häusler 1985 34
ESP Jose Aguilar 1986 33
ITA Enrico Battaglin 1989 30
ITA Annalisa Barbieri 1991 28
GBR Harry Tanfield 1994 25
USA Tyler Williams 1994 25
ITA Natasha Grillo 1995 24
RSA Stefan de Bod 1996 23
NED Femke Markus 1996 23
FRA Mathieu Burgaudeau 1998 21

18 GER Nikias Arndt 1991 28
COL Juan Ernesto Chamorro Chitan 1991 28
GER Emanuel Buchmann 1992 27
GER Christoph Pfingsten 1992 27

19 USA Chris Fontecchio 1965 54
USA Debbie Milne 1969 50
ESP Ezequiel Mosquera 1975 44
AUS Stuart Shaw 1977 42
NED Marijn de Vries 1978 41
ITA Francesco Reda 1982 37
ITA Davide Mucelli 1986 33
UKR Svitlana Galyuk 1987 32
GER Philipp Walsleben 1987 32
COL Jarlinson Pantano 1988 31
JPN Genki Yamamoto 1991 28
BEL Gianni Vermeersch 1992 27
ITA Alice Arzuffi 1994 25
COL Bryan Gomez 1994 25
ITA Giorgia Bariani 2000 19

20 ITA Marta Bernini 1963 56
CAN Rhae-Christie Shaw 1975 44
SWE Linea Fredäng 1982 37
ESP Eloy Teruel 1982 37
CAN Joelle Numainville 1987 32
POR Joni Brandao 1989 30
GBR Mark Christian 1990 29
COL Brayan Stiven Ramirez 1992 27
UKR Silvija Latozaite 1993 26
ESP Ivan Garcia Cortina 1995 24
GBR Bethany Hayward 1996 23
ITA Maria Vittoria Sperotto 1996 23

21 GER André Schulze 1974 45
NED Eyelien Bekkering 1978 41
BEL Serge Pauwels 1983 36
NOR Vita Heine 1984 35
BEL Kristof Goddaert 1986 33
CAN Marie-Soleil Blais 1988 31
BEL Pieter Serry 1988 31
AUS Lauren Kitchen 1990 29
SWE Johanna Nilsson 1990 29
CAN Denise Ramsden 1990 29
GBR Danielle Rowe (King) 1990 29
BEL Kaat Hannes 1991 28
RSA Nicolas Dougall 1992 27
NED Nicky Zijlaard 1995 24
COL Daniel Muñoz 1996 23

22 RUS Igor Boev 1989 30
BEL Christophe Premont 1989 30
ESP Marc Soler 1993 26
ITA Miriam Romei 1995 24
CAN Katherine Maine 1997 22

23 FRA Said Haddou 1982 37
BEL Jens Keukeleire 1988 31
USA Andrew Talansky 1988 31
ESP Leticia Galan 1990 29
NED Aafke Soet 1997 22

24 COL Felix Cardenas 1972 47
GBR Jane Barr 1981 38
ESP Luis Leon Sanchez 1983 36
NED Aafke Eshuis 1987 32
COL Jorge Camilo Castiblanco 1988 31
NED Daan Olivier 1992 27
NED Daan Olivier 1992 27
BEL Jasper De Buyst 1993 26

25 USA Amy Charity 1976 43
VEN Fanny Alvarez 1982 37
BEL Kevyn Ista 1984 35
SUI Pirmin Lang 1984 35
SLO Kristjan Koren 1986 33
COL Omar Mendoza 1989 30
ESP Alberto Gallego Ruiz 1990 29
AUS Ben O'Connor 1995 24

26 ITA Ivan Basso 1977 42
GBR Charlotte Colclough 1984 35
FRA Vincent Jerome 1984 35
NED Bauke Mollema 1986 33
CAN David Veilleux 1987 32
FRA Arthur Vichot 1988 31
NED Raymond Kreder 1989 30
RUS Ivan Balykin 1990 29
PAN Ramon Carretero 1990 29
NZL Aaron Gate 1990 29
BEL Dimitri Peyskens 1991 28
HUN Balazs Rozsa 1995 24

27 GBR Wendy Houvenaghel 1974 45
ESP Jose Ivan Gutierrez 1978 41
ITA Francesco Chicchi 1980 39
NED Loes Gunnewijk 1980 39
COL Fernando Pedrazo Morales 1981 38
CAN Laura Brown 1986 33
ESP Pablo Torres 1987 32
POR Manuel Antunes Amaro 1990 29

28 USA Christina Gokey-Smith 1973 46
POR Sergio Ribeiro 1980 39
BEL Jurgen Van Goolen 1980 39
AZE Maksym Averin 1985 34
MEX Nancy Arreola 1988 31
USA Heather Fischer 1988 31
BEL Tosh Van der Sande 1990 29
COL Bernardo Suaza 1992 27
BEL Shauni Corthout 1993 26
COL Jhonatan Restrepo 1994 25
ESP Urko Berrade Fernandez 1997 22

29 BEL Sébastien Delfosse 1982 37
BLR Yauheni Hutarovich 1983 36
NED Remco te Brake 1988 31
NED Mara van Doremalen 1992 27
BEL Steffy Van Den Haute 1993 26
BEL Christophe Noppe 1994 25
HUN Barnabas Peak 1998 21

30 FRA Pierrick Fedrigo 1978 41
ITA Domenico Pozzovivo 1982 37
POR Samuel Caldeira 1985 34
ESP Jesus Ezquerra 1990 29
NED Marc Goos 1990 29
LTU Katarzyna Sosna 1990 29
JPN Manabu Ishibashi 1992 27
NED Anne De Ruiter 1999 20
 Day  Country Sex Rider   Year   2019 Age
« October
December »

November